چرا به ما اعتماد کنید؟

چرا به ما اعتماد کنید؟

موضوع خرید اینترنتی، استفاده از خدمات اینترنتی و نحوه اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی همیشه یکی از دغدغه خریداران اجناس و استفاده از خدمات بواسطه اینترنت می باشد.

ما در زیر دلایل اعتماد مشتری و فروشنده به وبسایت www.bashgah20.ir عنوان می کنیم:


درگاه پرداخت الکترونیک


امکان پرداخت از طریق درگاه پرداخت الکترونیک، یکی از مواردی است که به هر فروشگاه اینترنتی یا خدمات اینترنتی اعتبار بیشتری می‌بخشد و می‌تواند برای مشتری اطمینان خاطر بیشتری ایجاد کند.

درگاه‌های بانکی با استفاده از پروتکل‌های امن SSL، ارتباط شما را با بانک مورد نظر برقرار می کنند. برای اطمینان از امنیت درگاه، در هنگام پرداخت به نوار آدرس وب‌سایت بانکی که از طریق فروشگاه به آن متصل شده‌اید، دقت کنید. اگر در ابتدای آدرس عبارت https مشاهده شود، آن درگاه کاملا امن است. اما اگر در نوار آدرس صفحه بانک مورد نظر، عبارت http دیده می‌شود، هرگز اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد نکنید.


سهولت پیگیری سفارش


فروشگاه‌های اینترنتی و ارائه دهنده خدمات اینترنتی موظفند پس از ثبت سفارش و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش، با ارائه راهکار‌های آنلاین و غیر آنلاین، امکان پیگیری سفارش را برای خریدار فراهم کنند تا او بتواند از خرید خود اطمینان حاصل نماید. ما در باشگاه بیست، پیگیری سفارش خرید یا فروش را برای درخواست دهنده ها تسهیل می‌کنیم و کاربران میتوانند از طریق تلگرام با آیدی @bashgah20 یا از طریق دایرکت صفحه ی اینستاگرام با آیدی @bashgah.20 و یا از طریق پیام کوتاه با شماره تلفن 09910604786 ارتباط برقرار کنند تا بتوانند در کمترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.


مشتریان سابق


در زیر تعدادی از اعتبارمنتقل آورده شده است:همچنین تعدادی از پرداخت های اینترنتی که مشتریان انجام داده اند آورده شده است:
شهریور - ۱۳۹۹