تخفیف کارمزد

تخفیف کارمزد


ما اعتقاد داریم بهترین مُبلغ هر نوع خدماتی کاربران آن می باشد. لذا سیستمی را در باشگاه 20 طراحی و تعبیه کرده ایم که کاربران باشگاه 20 از تخفیف کارمزد خرید و فروش بسته اعتباری تا صد درصد معاملات را بهره مند شوند.


کافی است یک سری به دنیای مجازی اطرافتان بزنید و ببینید که سایت‌ها و اپلیکیشن‌های معروفی که بیشترمان از آن‌ها خرید می‌کنیم چه پیشنهادهایی برایمان دارند. فروشگاه‌های اینترنتی مشهوری مانند دیجی کالا ، اکالا ، هلدینگ اسنپ و … حاضرند به شما اعتبار هدیه دهند. کافی است شما آن‌ها را به دوستانتان معرفی کنید و دوستتان اپلیکیشن آن‌ها را نصب کند یا در سایتشان ثبت نام کند تا به شما اعتبار هدیه دهند، من کسی را میشناسم که با همین معرفی کردن‌ها تقریبا مجانی زندگی می‌کند 🙂

باشگاه 20 مرجع تخصصی فروش بسته های اعتباری و خرید بسته های اعتباری، وام، امتیاز و ژنولوژی کارگزاری آگاه است و به خریداران و فروشندگان این امتیاز را می دهد که در سریع ترین زمان ممکن به درخواست های شما پاسخ داده شود.

شما می توانید با اشتراک گذاری کد معرف باشگاه بیست یا لینک ثبت نام اختصاصی خود بین دوستان و آشنایان، تا 100 درصد تخفیف کارمزد باشگاه 20 دریافت کنید.

کد معرف، یک کد یکتا است که به تمامی کاربران باشگاه 20 همزمان با اولین معامله آنها اعطا می گردد.  


مزایای استفاده از کد معرف باشگاه


بعد از ثبت نام هر کاربر و تعیین شما به عنوان معرف خود، پس از اولین معامله توسط زیر مجموعه شما در معامله ی بعدی خود شامل تخفیف کارمزد می شوید:

  • در خرید فروش بسته های اعتباری تا قیمت یک میلیون و پانصد هزار تومان کارمزد معامله شما صفر خواهد بود و اگر ارزش معامله ی شما بیشتر از یک میلیون و پانصد هزار تومان باشد کارمزد شما نصف خواهد بود.
  • در خرید یا فروش امتیاز تا قیمت دویست هزار تومان کارمزد شما صفر خواهد بود و اگر ارزش معامله بیشتر از دویستت هزار تومان باشد کارمزد معامله شما نصف می شود.

چگونه کد معرف خود را برای دوستان و آشنایان ارسال کنم؟


حالت اول: اشتراک گذاری لینک معرفی معرف باشگاه 20

ما در باشگاه 20 به راحتی شما فکر کرده ایم، کافی است لینک معرفی معرف خود را از صفحه ی حساب کاربری با دوستان و آشنایان خود و یا حتی در گروه های تلگرامی، اینستاگرامی، واتس آپی و یا در هر مرجع دیگری قرار دهید تا پس از ثبت نام هر شخص، یک کاربر به زیر مجموعه های شما افزوده شود.

معرف در یک زمان می‌تواند کد معرفی را به چند نفر ارسال نماید و از خرید همه افراد معرفی شده بهره مند شود. به این طریق که فردی که قصد ثبت نام در سایت را دارد با کلیک بروی لینک مربوط به شما که در حساب کاربری شما قرار دارد وارد لینک ثبت نام اولیه شده و پس از ثبت مشخصات خود عضو سایت و زیر مجموعه شما می شود. پس از انجام اولین معامله این فرد کد تخفیف کارمزد شما فعال می شود.

توجه داشته باشید که در این روش کد معرف شما به صورت اتوماتیک ثبت می شود و احتیاجی به وارد کردن مجدد کد معرفی شما توسط ثبت نام کننده نیست.

تخفی کارمزد اعتبار

حالت دوم: اشتراک گذاری کد باشگاه 20

در این حالت شما با معرفی کد باشگاه خود و سایت باشگاه بیست به دوستان و آشنایان از آنها می خواهید در هنگام ثبت نام از کد معرفی شما به عنوان کد معرف باشگاه 20 استفاده کنند و بعد از اولین معامله تخفیف کارمزد برای شما فعال می شود.

حساب کاربری باشگاه20

نکات مهم

  • معرف در یک زمان می‌تواند کد معرفی را به چند نفر ارسال نماید و از خرید همه افراد معرفی شده بهره مند شود.
  • توجه داشته باشید برای دریافت کد معرف خود حتما باید کد باشگاه آگاه را در سایت ثبت کرده باشید. در واقع کد باشگاه 20 همان کد باشگاه آگاه ثبت شده در سامانه است.
  • کد معرفی فقط برای اولین خرید کاربرد تخفیف کارمزد دارد.
  • با قرار دادن کد معرف، این قابلیت سایت که شما همزمان با حساب کاربری خود بتوانید برای فرد دیگری خرید/فروش انجام دهید وجود دارد اما فرد خریدار جدید به عنوان زیرمجموعه شما نمی باشد چون ثبت نام انجام نداده است و قابلیت استفاده از کد معرف برای شما وجود ندارد و برای استفاده از این تخفیف بهتر است که فرد خریدار/فروشنده خود به صورت مجزا در سایت ثبت نام انجام دهد.
  • توجه داشته باشید برای وارد کردن کد معرف می توانید در قسمت حساب کاربری کد معرف خود و یا در هنگام ثبت نام کد را وارد کنید.
ثبت نام باشگاه 20


مرداد - ۱۳۹۹