آموزش خرید و فروش بسته اعتباری و امتیاز

آموزش خرید و فروش بسته اعتباری و امتیاز

برای استفاده از خدمات باشگاه20، تایید شماره تلفن همراه الزامی می باشد. برای تایید شماره همراه باید از طریق صفحه حساب کاربری شماره همراه خودتون رو تایید کنید.

برای خرید فروش بسته های اعتباری و امتیاز این مطلب را با دقت تا انتها مطالعه کنید.مرحلۀ اول: ثبت درخواست


خرید بسته های اعتباری

برای خرید بسته های اعتباری لطفا ابتدا شرایط خرید بسته های اعتباری را مطالعه کنید.

پس از مطالعه، به صفحۀ فروشگاه بسته ها مراجعه کنید:

 • درصورتی که بسته ی مورد نظر شما ( با توجه به مدت زمان و ارزش بسته ) در لیست بسته ها موجود بود:
 1. ابتدا باید با توجه به مبلغ تعیین شده بسته اعتباری، حساب کاربری خود را از صفحۀ حساب کاربری > افزایش اعتبار، به میزان مبلغ بسته + 1 درصد کارمزد شارژ کنید.
 2. پس از شارژ حساب و برگشت به صفحۀ فروشگاه بسته، بسته مورد نظر را انتخاب کنید و پس از انتخاب تاریخ اعمال بسته و کد باشگاه خود بر روی دکمۀ تایید کلیک کنید.
 3. باید منتظر بمانید تا فروشنده بسته شما را منتقل کند.
 • در صورتی که بسته مورد نظر شما در لیست بسته ها موجود نبود، برای ثبت درخواست:
 1. ابتدا باید با توجه به مبلغ بسته ی دریافتی حساب کاربری را از صفحۀ حساب کاربری > افزایش اعتبار، به میزان مبلغ بسته + 1 درصد کارمزد شارژ کنید.
 2. در صفحۀ حساب کاربری > افزودن بسته را انتخاب کنید.
 3. پس از وارد نمودن مشخصات بسته درخواستی دکمه افزودن را کلیک کنید.
 4. پس از ثبت درخواست باید منتظر بمانید تا فروشنده ای به درخواست شما پاسخ دهد و بسته درخواستی را برای شما انتقال دهد.

فروش بسته های اعتباری

ابتدا به صفحۀ فروشگاه بسته ها مراجعه می کنید:

 • درصورتی که بسته ی مورد نظر شما ( با توجه به مدت زمان و ارزش بسته ) در لیست بسته ها موجود بود:
 1. پس از وارد نمودن مشخصات بانکی خود، درخواست فروش را ثبت کنید.
 • در صورتی که بسته مورد نظر شما در سامانه موجود نبود:
 1. در صفحۀ حساب کاربری > افزودن بسته را انتخاب کنید.
 2. پس از وارد نمودن مشخصات بسته درخواستی دکمه افزودن را کلیک کنید.
 3. باید منتظر بمانید تا خریداری برای بسته شما درخواست دهد.

خرید امتیاز

ابتدا به صفحۀ فروشگاه امتیازات مراجعه کنید:

 • درصورتی که امتیاز مورد نظر شما ( تعداد و مبلغ هر امتیاز ) در لیست امتیازات موجود بود:
 1. ابتدا باید با توجه به مبلغ امتیاز درخواستی حساب کاربری را از صفحۀ حساب کاربری > افزایش اعتبار به میزان مبلغ امتیاز + 1 درصد کارمزد شارژ کنید.
 2. پس از شارژ حساب و برگشت به صفحۀ فروشگاه امتیازات، امتیاز مورد نظر را انتخاب کنید و پس از وارد نمودن تعداد امتیاز و کد باشگاه خود بر روی دکمۀ تایید کلیک کنید.
 3. باید منتظر بمانید تا فروشنده تعداد امتیاز مورد نظر شما را منتقل کند.
 • در صورتی که امتیاز مورد نظر شما در لیست امتیازات موجود نبود، برای ثبت درخواست:
 1. ابتدا باید با توجه به تعداد امتیاز و مبلغ درخواستی حساب کاربری را از صفحۀ حساب کاربری > افزایش اعتبار، به میزان مبلغ امتیاز + 1 درصد کارمزد شارژ کنید.
 2. در صفحۀ حساب کاربری > افزودن امتیاز را انتخاب کنید.
 3. پس از وارد نمودن تعداد امتیاز و مبلغ هر امتیاز و کدباشگاه ، دکمه افزودن را کلیک کنید.
 4. پس از ثبت درخواست باید منتظر بمانید تا فروشنده ای به درخواست شما پاسخ دهد و تعداد امتیازدرخواستی را برای شما انتقال دهد.

فروش امتیاز

ابتدا به صفحۀ فروشگاه امتیازات مراجعه کنید:

 • درصورتی که امتیاز مورد نظر شما ( با توجه به تعداد و ارزش امتیاز ) در لیست امتیازات موجود بود:
 1. پس از وارد نمودن مشخصات بانکی خود، درخواست فروش را ثبت کنید.
 • در صورتی که امتیاز مورد نظر شما در سامانه موجود نبود:
 1. در صفحۀ حساب کاربری > افزودن امتیاز را انتخاب کنید.
 2. پس از وارد نمودن تعداد و قیمت هر امتیاز درخواستی دکمه افزودن را کلیک کنید.
 3. باید منتظر بمانید تا خریداری برای امتیاز شما درخواست دهد.

مرحلۀ دوم: تایید درخواست


پس از مشخص شدن خریدار و فروشنده:


بسته:

 1. در ابتدا پیام کوتاهی برای فروشنده ارسال می شود که در آن پیام کوتاه شماره پیگیری بسته، کدباشگاه خریدار و تاریخ اعمال بسته ذکر شده است.
 2. پس از دریافت این پیام فروشنده باید بسته مورد نظر را در تاریخ اعمال ذکر شده به کدباشگاه خریدار منتقل کند. برای انتقال اعتبار لطفا مقاله نحوه انتقال اعتبار باشگاه کاگزاری آگاه را مطالعه کنید.
 3. پس از انتقال، از صفحه ی حساب کاربری > بسته های من بر روی دکمه ی “انتقال داده شد” کلیک کند.
 4. پس از کلیک فروشنده بر روی دکمه ی “انتقال داده شد” پیام کوتاهی برای خریدار با مضمون تایید بسته ی درخواست داده شده در سایت باشگاه آگاه ارسال می شود.
 5. خریدار موظف است پس از دریافت پیام کوتاه به سایت باشگاه کارگزاری آگاه به نشانی bashgah.com رفته و بسته انتقال داده شده را تایید کند.
 6. پس از تایید در سایت باشگاه کارگزاری آگاه خریدار باید حداکثر طی 1 روز کاری فرصت دارد تا یا مراجعه به صفحۀ حساب کاربری سایت bashgah20.ir بسته انتقال داده شده را تایید کند.
 7. پس از تایید بسته انتقاب توسط کارگزاری آگاه خریدار باید در صفحۀ حساب کاربری > بسته های من بر روی دکمه ی “فعال شد” کلیک کند.

امتیاز:

 1. مدیر سایت پیامی از طریق اس ام اس، تلگرام یا واتس آپ برای فروشنده ارسال می کند که در آن تعداد امتیاز و کد باشگاه خریدار ذکر شده است.
 2. پس از دریافت پیام، فروشنده باید به سایت باشگاه کارگزاری آگاه به نشانی bashgah.com مراجعه کند و با توجه به کدباشگاه خریدار و تعداد امتیاز درخواست داده شده، تعداد امتیاز را به خریدار منتقل کند.
 3. پس از انتقال، از صفحۀ حساب کاربری > امتیازات من بر روی دکمه ی “انتقال داده شد” کلیک کند.
 4. پس از این خریدار حداکثر 1 روز معمولی نه کاری فرصت دارد تا با بررسی انتقال انجام شده در سایت باشگاه کارگزاری آگاه با مراجعه به صفحه ی حساب کاربری > امتیازات من بر روی دکمه ی “امتیاز دریافت شد” کلیک کند.

آموزش انتقال امتیاز باشگاه کارگزاری آگاه:

 1. ورود به سایت باشگاه کارگزاری آگاه bashgah.com.
 2. کلیک بر روی تصویر گوشه ی سمت چپ بالای صفحه.
 3. انتخاب گزینۀ انتقال امتیاز.
 4. وارد کردن کدباشگاه خریدار و تعداد امتیاز.
 5. تایید مجدد حساب کاربری (برای امنیت بیشتر).
 6. تایید “کلیه موارد فوق را می‌پذیرم”.
 7. کلیک بر روی گزینه تایید.

حتما قبل از خرید یا فروش به نکات زیر توجه کنید:

 • در صورتی که خریدار بسته اعتباری حداکثر طی یک روز کاری، و خریدار امتیاز حداکثر طی یک روز معمولی نه کاری، بسته یا امتیاز انتقال داده شده را تایید نکند، امکان هیچگونه ادعایی نمی تواند داشته باشد، و مبلغ درخواست به حساب فروشنده واریز می شود. در صورتی که بسته یا امتیاز ظرف 3 ساعت انتقال داده نشد حتما به پشتیبانی اطلاع دهید. شماره تلفن پشتیبانی، آی تلگرام و اینستاگرام در صفحه تماس با ما وجود دارد.
 • مبلغ انتقالی به فروشنده به صورت پویا واریز می شود و حداکثر 3 روز طول می کشد.
 • خریدار توجه داشته باشد که حتما باید اول به کارگزاری رود و قرارداد اعتباری امضا کند و در صورت عدم رعایت این موضوع عواقب آن به عهده خریدار می باشد.
 • تاریخ اعمال انتخابی باید حداقل برای یک روز بعد از امروز باشد در غیر این صورت کارگزاری بسته را منقضی و لغو می کند، همچنین با توجه به اینکه تا تایید نهایی توسط کارگزاری مبلغ اعتبار فروشنده بلوکه می شود، تاریخ اعمال اعتبار را حداکثر چهار روز آینده ثبت کنید.
 • از آنجایی که از ساعت 22 – 24 ممکن است فروشنده امکان انتقال اعتبار برای تاریخ اعمال روز بعد را نداشته باشد، بهتر است تاریخ اعتبار انتخابی را برای دو روز بعد انتخاب کنید.

نکته مهم: خریدار پس از تایید نهایی کارگزاری و اضافه شدن مبلغ اعتبار به پرتفوی در سایت باشگاه بیست در قسمت حسای کاربری بر روی دکمه “فعال شد” بسته مورد نظر کلیک کند، درغیر این صورت عواقب آن به عهده خود خریدار می باشد.

پاسخ سوالات پر تکرار:

 • بعد از درخواست خریدار بسته های اعتباری یک پیام کوتاه با متن کد باشگاه خریدار و تاریخ اعمال بسته اعتباری به فروشنده ارسال می شود و از فروشنده درخواست می شود که بسته را به کد باشگاه خریدار انتقال دهد و بعد از انتقال در سایت کارگزاری آگاه، به سایت باشگاه بیست در قسمت حساب کاربری مراجعه کند و بر روی دکمه ی “انتقال داده شد” بسته مورد نظر کلیک کند. بعد از کلیک فروشنده بر روی دکمه ی “انتقال داده شد” به خریدار پیامکی مبنی بر تایید بسته انتقالی در سایت باشگاه کارگزاری ارسال می شود. خریدار موظف هست بعد از تایید بسته اعتباری در سایت باشگاه کارگزاری آگاه و بعد از تایید توسط کارگزاری به سایت باشگاه بیست در قسمت بسته های من مراجعه کند و بر روی دکمه ی “دریافت شد” کلیک کند.
 • منظور از درصدی که پایین بسته های اعتباری درج شده مبلغی است که فروشنده اضاف بر اعتبار لازم برای فروش قرار داده. مثلا برای فعال سازی بسته ی دو میلیونی یک ماهه هر کس نیاز دارد 37 هزار تومان اعتبار باشگاه داشته باشد که فروشنده ی این بسته، قیمت درخواستی بسته را 74 هزار تومان که معادل صد درصد می باشد را قرار داده است.

نکته: کارمزد دریافت شده بابت هزینه ارسال پیام کوتاه، سرور و پشتیبانی سامانه می باشد.


تیر - ۱۳۹۹